Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 935 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Streszczenie odcinka 515

wtorek, 19 lutego 2013 22:23

Na dobre i na złe - odc. 515

Falkowicz, po uniewinnieniu przez prokuraturę, wygłasza oświadczenie dla mediów. Ubolewa, że nie zdołał uratować życia Ludmiły, a nawet przeprasza jej bliskich. Lekarze - szczególnie Przemek - są zbulwersowani, że uniknął kary i zaczyna odzyskiwać wpływy w Leśnej Górze. Profesor świętuje swój sukces z Adamem. Po rezygnacji Trettera z pracy, Falkowicz oznajmia, że może ubiegać się o stanowisko dyrektora szpitala. Przypomina Samborowi, że on nie ma takiej możliwości z powodu wyroku w zawieszeniu. Michał opowiada Ninie o powiązaniach z mafią w przeszłości. Ukochana go rozumie, też chciałaby zapomnieć o niektórych zdarzeniach ze swojego życia. Do szpitala trafia Darek, który został ranny podczas zabawy w samuraja. Samborowi z trudem udaje się usunąć drzazgę tkwiącą w jego brzuchu. Dziewczyna Darka spotyka w szpitalu ojca, którego nie wiedziała od dziesięciu lat. Daria ma żal, że Edek porzucił ją i jej matkę. Jednak odwiedza ojca po operacji... Przemek dostaje zgodę na odbycie stażu anestezjologicznego. Van Graaf jest wobec niego bardzo wymagający na sali operacyjnej. Piotr próbuje skontaktować się z Haną, jest poruszony, że straciła jego dziecko, a on o niczym nie wiedział. Później tłumaczy, że Magda wykasowała połączenia w jego telefonie. Zapewnia, że z Magdą łączy go tylko Tosia. Usprawiedliwia się twierdząc, że nie mógł jej pomóc również z powodu Jamesa. Hana odpowiada, że nie ma Jamesa. Po powrocie do domu znajduje na wycieraczce bukiet kwiatów...

Źródło: www.swiatseriali.pl


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Streszczenie odcinka 514

wtorek, 19 lutego 2013 22:21
Odc 514

Witek nie zgadza się, by Agata wzięła sobie długi urlop. Między lekarzami dochodzi do spięcia. Lena zauważa roztrzęsioną koleżankę wychodzącą z gabinetu męża. Agata spotyka się z Tomaszem. Mężczyzna proponuje, że rzuci palenie, jeśli ona pozbędzie się wyrzutów sumienia z powodu swojej pomyłki przy wynikach badań. Bartek odprowadza Martę do szpitala. Oboje ukrywają przed sobą dolegliwości, przez które nie zdecydowali się na rozpoczęcie współżycia. Gdy spotykają się w sali po zabiegach, przeprowadzają ze sobą szczerą rozmowę. Tosia namawia Piotra, by ożenił się z jej mamą, jednak lekarz sądzi, że Magda sugerowała dziewczynce, by mu to przekazała. Na prośbę Wiki Piotr jedzie do Leśnej Góry. Magda, która planowała przenosiny do Krakowa, uważa, że to pokrzyżuje ich zamiary. Po drodze Gawryło zabiera ciężarną Honoratę i jej partnera Dawida. Na miejscu Hana odkrywa, że jedno z bliźniąt jest martwe. Niepomyślna diagnoza przypomina lekarce o jej własnych bolesnych doświadczeniach. Druga z córek Honoraty i Dawida przychodzi na świat przez cesarskie cięcie. Rodzice chcą oddać dziewczynkę do adopcji, lecz po rozmowie z Haną, która opowiada o tym, jak sama straciła dziecko, zmieniają zdanie. Dawid bezwiednie powtarza jej słowa Gawryle.
Źródło: www.swiatseriali.pl

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Streszczenie odcinka 513

wtorek, 19 lutego 2013 22:18

Odc. 513
Terapeuta Tomasz Górski, przyjaciel psychiatry Szymona Dryla, trafia na badania do Leśnej Góry z powodu uporczywego kaszlu. Podobne objawy ma Helena, pacjentka Marka. Niebawem lekarz dowiaduje się, że kobieta jest ofiarą przemocy domowej. Prosi Tomasza o konsultacje. Górski przekonuje Helenę, że może zmienić swoje życie. Wkrótce oboje dostają wyniki badań. Tomasz dowiaduje się, że jest chory na raka i próbuje popełnić samobójstwo. Helena zostaje wypisana ze szpitala. W domu oznajmia mężowi, że chce rozwodu. Wkrótce wychodzi na jaw, że dokumenty pacjentów zostały zamienione. Do błędu przyznaje się Agata. Marek informuje ją, że Tomasz prowadzi terapię małżeńską jego i Doroty. Załamana lekarka, która liczyła na coś więcej ze strony Rogalskiego, by ograniczyć kontakty z nim, zmienia grafik dyżurów. Przy okazji krzyżuje plany Latoszka, który na ten wieczór umówił się z Leną. Po pracy Woźnicka upija się. Latoszek próbuje pomóc nietrzeźwej koleżance i chce odwieźć ją do domu. Dochodzi między nimi do zbliżenia. Adam wprowadza się do hotelu dla rezydentów i organizuje imprezę powitalną.


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (3) | dodaj komentarz

Streszczenie odcinka 512

wtorek, 19 lutego 2013 22:17

odc. 512:

Niewidoma pacjentka denerwuje się zaginięciem laptopa z jedyną wersją jej książki. Chłopak, który okradł Romę w czasie wypadku, pojawia się w szpitalu. Gdy próbuje po cichu zostawić jej torbę, kobieta przytrzymuje go za rękę. Kuba wypytuje ją o twórczość literacką. Wkrótce pisarka dostaje przesyłkę z tekstem napisanym młodzieżowym slangiem. Zdzisława, słynna śpiewaczka operowa, jest niezadowolona z przepisanego przez Lenę nowego środka przeciwbólowego. Starska tłumaczy jej, że uzależniła się od wcześniejszego leku. Zirytowana Zdzisława żąda zmiany lekarza. Pacjentkę przejmuje Agata, która lepiej rozumie jej problem... Lena jest przemęczona samotną opieką nad Felkiem, gorączkującym prawdopodobnie z powodu ospy. Latoszek nie przechodził tej choroby, dlatego na wszelki wypadek nocuje u Konicy. Żali się koledze, że żona go zaniedbuje... Na izbę przyjęć zgłasza się Adam ze skręconą kostką. Okazuje się, że to nie pacjent, tylko nowy dowcipny chirurg. Falkowicz serdecznie wita się z Krajewskim, wypytując o "sprawy Szwajcarii". Sambor jest zaskoczony, że Adam zaczyna pracę w Leśnej Górze; a Wiki rozczarowana, gdy Falkowicz wybiera go do prowadzenia operacji Romy; profesor zapewnia, że Adam Krajewski to doświadczony chirurg. Personel plotkuje o Wiktorii i Falkowiczu, których zdjęcia z bankietu zostały zamieszczone na tablicy informacyjnej szpitala. Wiki czuje się osaczona, zastanawia się nawet nad zmianą pracy. W prezencie urodzinowym Falkowicz przysyła jej lampiony. Wieczorem razem wypuszczają je w niebo. Wtedy profesor proponuje Wiki, aby weszła w skład jego zespołu naczyniowego. Odprowadza ją do hotelu, gdzie czeka na nią niespodzianka - przyjaciele z tortem i szampanem...


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (3) | dodaj komentarz

KRYZYS u LATOSZKÓW. Witek wyprowadza się z domu. To KONIEC ich MAŁŻEŃSTWA ?

wtorek, 19 lutego 2013 22:08

W małżeństwie Latoszków nie układa się najlepiej. W 512 odcinku NA DOBRE I NA ZŁE syn Leny (Anita Sokołowska) i Witka (Bartosz Opania) zaczyna gorączkować. Padają podejrzenia, że Felek (Oliwier Górka) ma ospę. Latoszek, który nigdy nie przechodził zakaźnej choroby dla własnego bezpieczeństwa postanawia wyprowadzić się z domu.

Witek przeprowadza się do Konicy (Robert Koszucki). W szczerej rozmowie żali się koledze ze szpitala w Leśnej Górze, że żona go zaniedbuje i czuje się odrzucony.

W 513 odcinku NA DOBRE I NA ZŁE mężczyzna postanawia wziąć sprawę w swoje ręce i chce ratować związek z Leną. Organizuje dla ukochanej kolację, ale jego plany niszczy pijana Agata (Emilia Komarnicka), która ma złamane serce przez Marka Rogalskiego (Jan Wieczorkowski). Latoszek spotyka zrozpaczoną koleżankę i proponuje nietrzeźwej koleżance, że odwiezie ją do hotelu dla rezydentów. Między Agatą i Latoszkiem znowu zaczyna iskrzyć. Woźnicka rzuca się na Witka i zaczyna go całować, a on nie protestuje!

Tymczasem Lena dochodzi do wniosku, że Latoszek ją wystawił do wiatru i wściekła praca sama z restauracji do domu..Źródło: superseiale.se.pl


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

sobota, 21 października 2017

Licznik odwiedzin:  1 627  

Kalendarz

« październik »
pn wt śr cz pt sb nd
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Archiwum

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Ulubione strony

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 1627
Wpisy
  • liczba: 5
  • komentarze: 7
Galerie
  • liczba zdjęć: 0
  • komentarze: 0
Punkty konkursowe: 0
Bloog istnieje od: 1704 dni

Lubię to